ZAKLADATEĽ

Ľubomír Ondrejkovič

Od roku 2011 sa venujem riešeniam v oblasti online marketingu. Prešiel som si všetkými pozíciami od manažmentu komunity, tvorbe obsahu, nastavovaniu reklamných formátov, projekt manažmentu až po tvorby stratégií. Vďaka týmto podrobným skúsenostiam viem veľmi dobre, že komunikácia nemôže byť štandardizovaná, ale musí byť robená na mieru každej značke.

Okrem digitálnych služieb pripravujem aj školenia a workshopy po celej Európe, kde prezentujem úspešné kampane, nové trendy, ale aj konzultácie pre jednotlivých klientov.

Pracoval som s odborníkmi z viacerých Európskych krajín a USA na marketing a komunikáciu. Vďaka získanému know-how som sa v roku 2015 rozhodol založiť na Slovensku trochu inú reklamnú agentúru. ON Digital.

Director Of Communications

Progresívne Slovensko

Digital Content Manager

Rádio Anténa

Chief Digital Strategist

#SIEŤ

Digital Campaign Manager

NJBNT

reklamná agentúra

ON Digital

Na Slovensku chýbajú agentúry, ktoré sa starajú o malé a stredné spoločnosti s rovnakou kvalitou ako o celosvetové značky. Veľká časť reklamných agentúr funguje na starom modeli poskytovania služieb klientom. Ponúkajú riešenia, ktoré im fungovali v minulosti a nesnažia sa príliš inovovať. Ich klientom to prináša výsledky, ale nenapĺňa ich skutočný potenciál.

Naša agentúra ponúka efektívne riešenia, ktoré prinášajú reálne výsledky bez veľkých agentúrnych prirážok. V komunikácii pre klientov využívame najmodernejšie trendy a nie len tradičné zaužívané nástroje. Ku každému klientovi pristupujeme rovnako, či si u nás objedná jednu službu alebo komplexné strategické poradenstvo. Našim klientom pomáhame s marketingom a celkovou komunikáciou.

Využívame moderné technológie a trendy naplno. ON Digital je preto založená na digitálnom princípe práce. Nepotrebujeme drahé priestory v centre hlavného mesta, aby sme ukázali naše výsledky.

Ak chcete spolupracovať s agentúrou, ktorá vám pomôže s vašou online komunikáciou a odštartuje modernú reklamnú kampaň, tak ON Digital je tá správna voľba.

všetko má svoj význam

Hodnoty našej agentúry

01
01
inovatívnosť

Sledovať všetko čo sa deje v marketingovom svete a vždy, keď to dáva zmysel, aplikovať do našich kampaní.

02
02
digitalizácia

Všetko čo nie je nutné robiť offline musíme robiť online.
Od organizácie našej agentúry až po najmenšie detaily.

03
03
výkon

Nápadov má človek milión, ale na čom záleží je správna realizácia. A v tej sa snažíme byť najlepší.

04
04
individuálny prístup

Každý človek, dodávateľ, klient a kampaň je jedinečná, a tak sa k nim treba aj správať.